Тіло загиблого героя Небесної сотні перепоховали у Рахові

Вчора, 21 жовтня в місті Рахів відбулося перепоховання тіла загиблого героя Небесної сотні Петра Гаджі.

Вшанувати пам’ять Петра Мироновича та провести його в останню путь прийшло чимало рахів’ян, родичів та небайдужих містян. Громадянська панахида – прощання за загиблим, відбулося на площі перед районним Будинком культури. Слова співчуття родині загиблого висловили представники районної і міської влади.

Довідково.

Ховали Петра Мироновича 25 березня 2014 року у Києві. Прощання відбулося на Майдані Незалежності.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності Петро Гаджа посмертно нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена ,,Золота Зірка” та медаллю ,,За жертовність і любов до України”.

Остання зміна сторінки: 22-10-2015 10:55