Офіс реформ у Закарпатській області чекає на затвердження нових експертів

405У вівторок, 20 жовтня, в Закарпатській ОДА відбувся попередній відбір на оголошені конкурси на посади експертів офісу реформ у Закарпатській області. Йдеться про фахівця із комунікаційної роботи та організації заходів і технічного консультанта.
У складі комісії - в.о. голови Закарпатської ОДА Олександр Петік, директор Офісу реформ у Закарпатській області Іван Дем’янчук, голова Закарпатського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Михайло Лаба, віце-президент Асоціації розвитку і реформ, міст селищ і сіл «Закарпаття ХХІ століття» Олег Лукша та заступник виконавчого директора регіонального відділення Асоціації міст України Ірина Червінська- Ковач. Члени комісії ознайомилися та розглянули документи та провели співбесіду з п’ятьма кандидатами на зазначені посади.
Після оформлення протоколу засідання комісії, документи направили в столицю. Остаточне рішення про затвердження експертів прийматиме комісія у складі представників Мінрегіону, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» і офісу Ради Європи.

Офіс реформ у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 21-10-2015 15:38