![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Учора Закарпатська митниця відновила митне оформлення пиломатеріалів (обробленої деревини) по сертифікатах, виданих до 10 жовтня 2015 року.
- Протягом п’ятниці було оформлено 19 фур, зараз у роботі ще 14 вантажівок,- повідомляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. -- Зранку оформлення йде в, так би мовити, неінтенсивному режимі. Це пов’язано з обмеженнями руху великовагового транспорту у вихідні дні по території країн Євросоюзу. Однак черг на наших пропускних пунктах та внутрішніх митницях уже немає.
Нагадаємо, що через неузгодженість дій центральних структур Закарпатська митниця почала відмовляти у митному оформленні пиломатеріалів по сертифікатах, виданих до 10 жовтня 2015 року. Що призвело до утворення черг із завантаженим деревиною транспортом, зриву зовнішньоекономічних контрактів і акцій протестів підприємців. Щоб вирішити проблему, Г.Москаль був відкликаний із відпустки, відбув у термінове відрядження до Києва і провів переговори з урядовцями. У результаті Кабінет Міністрів України прийняв учора спеціальну постанову «Деякі питання щодо видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів», завдяки якій проблему з митним оформленням обробленої деревини вдалося повністю вирішити.
Остання зміна сторінки: 19-10-2015 09:08