Триває «Тиждень охорони природи Закарпаття»

462Тривають заходи «Тижня охорони природи Закарпаття», відкриття якого відбулося 12 жовтня у фойє Закарпатської ОДА. Нині тут розміщені більше 20 стендів і стелажі з літературою, брошурами і буклетами, присвяченими екологічній та природоохоронній проблематиці Закарпаття.
Захід зініціювали і організували коаліційне об’єднання громадських організацій «Форум екологічного порятунку Закарпаття» та міжкомісійне об’єднання Громадської ради при Закарпатській ОДА «Стратегія зелених Карпат», Офіс реформ у Закарпатській області, Закарпатське регіональне відділення Асоціація міст України та коаліція ГО «Реформи задля гідного життя». Співорганізаторами і учасниками «Тижня охорони природи Закарпаття» є більше 20 організацій і установ області у т.ч. й Ужгородський національний університет.
При відкритті «Тижня…» коаліційне об’єднання «Форум екологічного порятунку Закарпаття» нагородило своєю ексклюзивною Почесною відзнакою низку організацій, науковців і громадських активістів, молодих вчених, студентів, школярів, які активно долучаються до екологічної або природоохоронної роботи. Почесних відзнак Форуму удостоїлись і три обласні газети – «Фест», «РІО» та «Закарпатська правда» – за системне, стале й аналітичне висвітлення екологічних та природоохоронних проблем Закарпаття. Для цього громадськість впродовж року моніторила всі обласні ЗМІ.
В рамках «Тижня…» відбулася обласна науково-практична конференція «Екологічні проблеми громад і Стратегія розвитку Закарпаття - 2020». На цьому заході з доповіддю «Нові реформні можливості вирішення екологічних проблем в об’єднаних громадах Закарпаття» виступив директор Офісу реформ у Закарпатській області Іван Дем’янчук.
Заходи «Тижня…» наразі тривають у вишах, організаціях і установах, школах і громадських об’єднаннях. Підсумки заходів підведуть у п’ятницю, 16 жовтня на засіданнях оргкомітету та президії Громадської ради при Закарпатській ОДА.

Офіс реформ у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 16-10-2015 08:52