На Рахівщині вперше відзначили День захисника України

13 жовтня, напередодні свята Покрови в Рахівській РДА відзначили День захисника України.

На урочистості завітали захисники із цілого району, їхні родичі, друзі та представники влади.

Зі сцени великої зали засідань РДА для наших захисників лунали слова вдячності та подяки.

"Впродовж останніх подій, ми стали свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі", - зазначив голова РДА Павло Басараба, - ,,Сьогодні, Рахівщина прощається ще з одним мужнім воїном, учасником АТО, якого забрала хвороба - Володимиром Фетьком”.

Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя задля кращого майбутнього.

Відтак, з нагоди відзначення Дня захисника України старшого сержанта Сергія Марфіча та солдата Віталія Дячука керівництво району, голова РДА Павло Басараба та голова райради Михайло Фірка нагородили Почесними грамотами.

Сімох військовослужбовців, які отримали статус учасника бойових дій, нагороджено відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудним знаком ,,Учасник АТО”.

За підтримку волонтерського руху та допомогу військовим ЗСУ, представники Спілки учасників АТО  "Рахівський едельвейс" вручили голові РДА Павлу Басарабі, першому заступнику голови Віктору Туроку та підприємцю Ігорю Бернару Подяки.

Остання зміна сторінки: 15-10-2015 09:44