У Львові обговорили нову концепцію сприяння розвитку громадянського суспільства

У рамках проекту ,,Вдосконалення Національної стратегії громадянського суспільства в Україні”, 9 жовтня у м. Львів відбувся регіональний круглий стіл ,,Громадянське суспільство та держава: обговорення пропозицій щодо Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні”.

Захід відбувся за підтримки ОБСЄ у партнерстві з Адміністрацією Президента України.

Участь у роботі круглого столу взяли й представники обласної та районних держадміністрацій Закарпатської області.

На заході було представлено напрацювання групи експертів щодо Стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні, що зумовлено необхідністю створення державою комфортних умов для залучення активної громадськості до державних справ.

Представники громадськості, органів виконавчої влади західного регіону та експерти у ході дискусії обговорили стратегічні напрямки взаємодії держави і громадськості, детально розглянули інституційний розвиток громадських організацій, їх фінансову підтримку, проблеми міжсекторальної співпраці, громадянського представництва, наголосили на ухваленні чітких та зрозумілих правил проведення публічних консультацій, реалізації місцевих ініціатив, встановленню громадського контролю за роботою рад об’єднаних громад.

Презентація остаточної версії Національної Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства запланована 6 листопада 2015 року в місті Київ.

Остання зміна сторінки: 12-10-2015 19:41