Від щирого серця вітаю Вас з Днем захисника України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення в боротьбі з окупантами. За плечима захисників України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі покладений на Вас. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.
Зі святом Вас!
З повагою,
голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба
Остання зміна сторінки: 13-10-2015 09:36