Закарпатці взяли участь у Міжнародному економічному форумі

152811752-1У п’ятницю у Львові завершився XV Міжнародний економічний форум. У щорічному заході взяли участь підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії, представники влади, ділових асоціацій, фінансових установ, науковці. У рамках форуму відбулися дискусії з актуальних питань інвестування, сучасних технологій енергоефективності і рекреації, міжнародного і транскордонного співробітництва.

Як повідомив начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Денис Ман, який також взяв участь у заході, однією з основних тем  обговорення став розвиток туристичної галузі та інфраструктури в Карпатах.
Денис Ман, зокрема, наголосив на необхідності об'єднання зусиль областей України в межах Карпатського регіону задля його розвитку. І зазначив, що Закарпатська область - важливий учасник туритистичного ринку. "У нас спільна мета - розвиток туризму. У нас є певна конкуренція, і це теж розвиток. Разом із тим наша спільна проблема – відсутність дорожньої інфраструктури, важка доступність. Закарпаття планує наступного року почати реконструкцію аеропорту в обласному центрі. Це активізує туристичні потоки в область», - поінформував Денис Ман.
За його словами, профільне управління працює над концепцією розвитку туристичної сфери, а основою її мусить стати питання розвитку інфраструктури. Це будівництво дороги до Драгобрата, ремонт автошляху  до Синевира.  «Потенціал Міжгірського та Воловецького району області  колосальний для туризму. Проект, який має на меті об'єднати Славськ та Боржаву, котрий ми презентували під час форуму, дозволить не лише розвинути економічний потенціал двох областей, але й залучити інвестиції в туристичну сферу", - повідомив Денис Ман.
Проект транспортного сполучення двох туристичних дестинацій презентують в Ужгороді після узгодження сторонами деталей.

Управління  туризму та курортів Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 09-10-2015 20:39