Ветеранам війни проведуть капітальні ремонти житлових будинків

принадлежности-240x300Згідно до Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та затвердженого кошторису  на 2015 рік для проведення капітальних ремонтів власних житлових будинків та квартир ветеранам війни передбачено 550,0 тис. грн.

5 жовтня, при заступнику голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з проведення безоплатних капітальних ремонтів власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

Комісією затверджено проектно-кошторисну документацію для проведення капітальних ремонтів будинків 7 ветеранам війни на загальну вартість -  363,6 тис. грн.

Також, на сьогодні, обстежено матеріально-побутові умови  для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт житла 2 ветеранів війни та заплановано обстежити будинки іще 2 інвалідів Великої Вітчизняної війни.

На сьогодні, управлінням соціального захисту населення було проведено оплату за виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 13,5 тис. грн. та за висновки державної будівельної експертизи – в сумі 1,4 тис грн.

Остання зміна сторінки: 08-10-2015 11:22