![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
8 жовтня в Україні відзначається професійне свято – День юриста. Це свято об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод громадян.
Відзначення цього дня на високому державному рівні свідчить про глибоку шану і повагу держави і суспільства до людей, які присвятили своє життя нелегкій і водночас благородній справі служіння Закону і гідно носять почесне звання юриста!
Від вашої нелегкої, самовідданої праці залежить утвердження України як правової держави, в якій найвищу силу має Його Величність Закон!
З нагоди професійного свята, від імені органів юстиції району щиро вітаю всіх правників з Днем Юриста!
Бажаю всім незмінних успіхів на професійній ниві, мирного неба, міцного здоров’я, щедрого достатку, великого людського щастя, невичерпної наснаги у Вашій нелегкій, але почесній праці на благо України!
Владислав Губко,
начальник районного управління юстиції
Остання зміна сторінки: 07-10-2015 18:55