Електронні податкові сервіси

1403Державна податкова інспекція у Рахівському районі нагадує, що наявність електронних сервісів – це реформування відносин з платниками, завдяки чому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів Державної фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності та знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.

На офіційному веб – порталі ДФС України розміщено чимало електронних сервісів, якими платники податків мають можливість скористатися.

Електронні податкові сервіси такі як  «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Адреса масової реєстрації платників податків», «Реєстр платників ПДВ» дають можливість перевіряти у відкритих для загального користування податкових джерелах (базах даних) інформацію (зокрема, з питань оподаткування) відносно будь-якого платника податків, необхідну для укладання господарських відносин з потенційними бізнес-партнерами та попереджати встановлення ділових зв'язків із нечесними суб'єктами.

За допомогою зазначених електроних податкових сервісів, які розміщені на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України (www.sts.gov.ua), будь-який бажаючий (суб'єкт, особа) може в режимі онлайн безоплатно та не витрачаючи на це час перевірити стан справ будь-якого платника податків, який у майбутньому може стати потенційним бізнес-партнером, зокрема щодо сумлінності сплати ним податків до бюджету.

Детальніше з інформацією щодо роботи  сервісу можна ознайомитися за посиланням http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 07-10-2015 18:52