![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Протягом останніх кількох днів у фермерські господарства різних районів Закарпаття дзвонить чоловік, котрий, представляючись помічником голови ОДА Геннадія Москаля, просить «профінансувати відпочинок на Закарпатті 60-ти дітей зі сходу України». При цьому фермерам скидується рахунок якогось благодійного фонду і вказується бажана сума для переказу – 6900 грн. (із розрахунку по 2300 грн. на одну з трьох дітей, начебто розподілених на кожного фермера). Це не перша спроба шахраїв видурити гроші від імені керівника області.
-- Я б навіть не реагував на ці факти, якби не знав із міліцейських зведень, що такі злочини регулярно проходять, -- заявляє Геннадій Москаль. -- Шахраї дзвонять довірливим громадянам, кажуть, що їхні родичі потрапили в міліцію й видурюють гроші «за вирішення питання». Тому прошу людей не вестися на подібні дурниці. Ніяких доручень про перерахунок грошей я нікому ніколи не давав і давати не буду. Якщо хтось хоче видурити від мого (чи будь-кого з працівників ОДА) гроші, одразу звертайтеся в міліцію.
Телефонного шахрая, який направляв фермерам рахунок «благодійного фонду», розшукують правоохоронці.
Остання зміна сторінки: 07-10-2015 08:54