Шановні освітяни!

16_buket_cvetov_0Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

У день свята щиро дякуємо Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і довгої людської пам’яті.

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                  Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                   Михайло Фірка