Шановні краяни, працівники туристичної сфери!

cvetov0Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних і найменш витратних галузей – туристичної.

Наш район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної сфери.

У Всесвітній день туризму бажаємо всім працівникам туристичних підприємств, туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                           Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                           Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 25-09-2015 16:20