Понад 120 учасників з усіх районів області візьмуть участь у сільськогосподарському ярмарку «День урожаю – 2015»

unnamed-10Про підготовку до сільськогосподарського ярмарку «День урожаю – 2015», який буде проходити 26-27 вересня в Ужгороді, розповів на сьогоднішньому брифінгу заступник директора департаменту агропромислового розвитку Віктор Тереля.
Віктор Тереля зазначив, що у ярмарку візьмуть участь сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства і приватні підприємства, підприємства переробної та харчової промисловості та особисті селянські підприємства. «Також достойне представництво у заході буде забезпечено підприємствами Закарпатської обласної спілки споживчих товариств. Загалом у цьому заході візьме участь понад 120 учасників з усіх районів області» – поінформував заступник директора профільного управління.
Крім того, у ярмарку візьмуть участь приватні винороби з вином виноградним власного виробництва та пасічники з продукцією бджільництва.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 24-09-2015 17:10