На Закарпатті популяризують децентралізацію через засоби зовнішньої реклами

48_nУ всій районах та містах Закарпатської області почали активно встановлювати інформаційні щити із соціальною рекламою щодо підтримки процесу децентралізації в країні. Так, вже інформаційні листівки вже є в найбільш людних місцях – автовокзалах області, в пасажирському транспорті.
Також передбачається розміщення постерів на носіях зовнішньої реклами, інформаційні плакати у вищих навчальних закладах, державних медичних закладах, біля міських та сільських рад.
Основною метою цієї комунікаційної кампанії є роз'яснення поняття децентралізації, а також донесення до людей тих переваг, які вони отримають від об'єднання громад. Зокрема, мова йде про передачу повноважень та бюджетів від державних органів влади органам місцевого самоврядування.

Остання зміна сторінки: 23-09-2015 09:57