Оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

6a733bЗ метою поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці у 2013-2015 роках, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Радою Європи оголошують про проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Основною метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці.

Тематика Конкурсу у 2015 році наступна:

1. Співробітництво громад: практичні результати і вигоди.

2. Енергозбереження та енергоефективність.

3. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 вересня 2015 року заповнити заявку (завантажити текстовий файл) і надіслати її електронною поштою на адресу: best.practice.ukraine@coe.int.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати за тел. (044) 303-99-16 або (044) 590-47-76.

Довідково:

Протягом 2012-2013 років конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

Остання зміна сторінки: 21-09-2015 16:37