17 вересня у нашій державі відзначається День рятівника

17 вересня у нашій державі відзначається День рятівника. З цієї нагоди перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок та голова районної ради Михайло Фірка, а також Рахівський міський голова Ярослав Думин, відвідали і привітали із професійним святом працівників Рахівського районного відділення УДСНС України у Закарпатській області.

За сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов'язків, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили Василя Шустура, Миколу Мигаленюка, Віталія Єгорова, Романа Петращука, Мар’яну Морозюк, Ярослава Корженюка та Юрія Вербищука.

Грамотами, подяками та цінними подарунками рятівників відзначили і начальник районного відділення ДСНС в області, підполковник Олександр Тушер та міський голова Ярослав Думин.

Остання зміна сторінки: 18-09-2015 14:05