Шановні працівники лісового господарства Рахівщини!

00x225День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Шановні працівники та ветерани лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.
Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, мирного неба, злагоди та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                   Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                   Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 18-09-2015 11:42