ПРИДБАТИ АВТО МОЖНА ЧЕРЕЗ “СЕТАМ”

torgi-cherez-internet-300x150Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) продовжує ефективно виконувати свою функцію – здійснювати реалізацію арештованого майна. Як свідчить практика, найбільш популярним майном виставленим на реалізацію через СЕТАМ є транспортні засоби.

Якщо Ви бажаєте придбати авто через систему СЕТАМ, варто дослухатися до таких порад. Насамперед, важливим моментом при виборі автомобіля є ознайомлення з станом транспортного засобу, його зовнішнім виглядом та технічним станом. Це можна зробити за допомогою фото, які розміщенні на сайті по даному лоту, а також опису технічного стану, відображеними в категорії «характеристика лоту». Однак, звичайно, найбільш правильним буде ознайомитися з майном безпосередньо за місцем його зберігання. Для цього на сайті СЕТАМ в категорії «порядок та умови» міститься інформація про місце зберігання арештованого майна, а також час та дні, коли можна ознайомитися з таким майном. Зберігач арештованого майна зобов’язаний забезпечити безперешкодний доступ  охочих оглянути майно. Складання будь-яких документів чи протоколів огляду при цьому не вимагається, а особа, яка знайомиться з цим майном вправі проводити фото чи відео зйомку.

Відповідно до положень Тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів затвердженого наказом Міністерства юстиції України 18.02.2015  № 207/5, рухоме майно, в тому числі транспортні засоби, повинно бути передано на зберігання Організатору (ДП «Інформаційний центр»), крім випадків, коли це майно не може бути передано на зберігання Організатору з об’єктивних причин (верстати, механізми, устаткування тощо). Тому, всі автомобілі, які арештовані та передані на реалізацію до СЕТАМ знаходяться у спеціально відведених місцях зберігання арештованого майна. Для Закарпатської області місцем зберігання арештованих транспортних  є Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Концово, вул. Миру, приміщення 165.

Після огляду, участі у торгах та за умови перемоги на аукціоні СЕТАМ, транспортний засіб підлягає реєстрації в органах МРЕВ за новим власником. Важливо відмітити, що акт державного виконавця про проведення електронних торгів є єдиним документом, який необхідний для реєстрації автомобіля. Жодні інші документи, в тому числі довідка – рахунок, біржові угоди про придбання автомобіля чи ін. - не потрібні.

Довідково. На сьогодні, на реалізації в системі СЕТАМ знаходяться 5 автомобілів які арештовані та передані відділом ДВС Рахівського районного управління юстиції:

-         Skoda Oktavia A5, державний номерний знак АО 8784 АІ, 2007 року випуску, легковий універсал – В, маса автомобіля 1985 кг., сірого кольору, номер шасі(кузова, рами) ТМВGS41Z58В151090;

-         ВАЗ 21213, реєстраційний номер АС 3543 ВА, 2004 року випуску, фіолетового кольору, маса автомобіля 1610/1210 кг., номер шасі(кузова, рами) ХТА2121304176358;

-         Колісний транспортний засіб марки КРАЗ 255Б, реєстраційний номер 52227 РТ, № кузова 320925, 1978 року випуску, зеленого кольору;

-         Колісний транспортний засіб марки ГАЗ 66, реєстраційний номер 52228 РТ, № кузова 0024007, 1989 року випуску, зеленого кольору;

-         SKODAOCTAVIATOUR, днз АО2964АІ, 1595 об'єм двигуна, 2007 р.в., сірого кольору.

Остання зміна сторінки: 17-09-2015 16:35