![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
У середу, 16 вересня, під головуванням заступника голови - керівника апарату Закарпатської ОДА Олександра Петіка відбулося засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Як поінформував перший заступник начальника управління ДСНС у закарпатській області Володимир Ціцей, нині на Закарпатті перебуває 4025 внутрішньо перемішених осіб, з них – 275 з АР Крим та 3750 – зі сходу країни. В краї цілодобово триває робота регіонального та районних і міських штабів. Для переселенців також цілодобово працює «гаряча лінія». За словами посадовця, всі громадяни, що звернулися до регіонального штабу, забезпечені тимчасовим житлом.
Остання зміна сторінки: 17-09-2015 10:00