Підвели підсумки ,,Гуцульської бриндзі"

Лого бриндзяВже п’ятнадцятий рік поспіль Рахівщина гостинно приймає гостей гастрономічного фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя”, обіймаючи щораз ширшу аудиторію та популяризуючи традиції та побут високогірних гуцулів.

Сьогодні в Україні відбувається багато різних фестивалів, конкурсів, але фестиваль ,,Гуцульська бриндзя” – це незвичайний фестиваль, це щось набагато глибше, особливе, бо поєднує в собі культуру багатьох народностей, які проживали та й досі проживають на Рахівщині.

Як і в кожного фестивалю, у нашої ,,Гуцульської бриндзі” є свої переможці. В номінації „Краща громада Рахівщини” переможцями стали смт. Великий Бичків, м. Рахів і смт. Ясіня; „Найкращі ґазда і ґаздиня садиби” – с. Кваси, с. Верхнє Водяне, смт. Кобилецька Поляна; „Народно-музичне мистецтво” – с. Біла Церква, с. Середнє Водяне, с. Водиця;

„Роботи народних умільців” – с. Костилівка, с. Видричка, с. Луги; „Найкраща продукція вівчарства” – с. Розтоки, с. Косівська Поляна, с. Чорна Тиса; „Найсмачніші гуцульські страви” – с. Лазещина, с. Білин, с. Богдан; „Кращий ватаг” – с. Ділове, с. Росішка, с. Луг.

Організація фестивалю стала можливою завдяки підтримці меценатів, яким ми щиро дякуємо, а це: Карпатський біосферний заповідник, ДП ,,Рахівське ЛДГ”, ДП ,,Ясінянське ЛМГ”, ДП ,,Великобичківське ЛМГ”, група енергетичних компаній ,,Ренар”, МП ,,Гонтаба”, ТОВ ,,АВК”, І. Іванків, підприємці – В. Підмалівський, І. Брана, Я. Грекул.

Остання зміна сторінки: 10-09-2015 11:11