Вп’ятнадцяте відбувся гастрономічний фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”

5-6 вересня, в місті Рахів, після невеликої перерви, вп’ятнадцяте відбувся гастрономічний фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”.

Вже традиційно святкова хода з представників всіх населених пунктів Рахівщини, які демонстрували свою унікальність - попрямувала центральною вулицею міста до парку ,,Буркут”, де власне, і відбувся фестиваль.

Участь в ході взяли не тільки керівники області і району, а й делегації із Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, райдержадміністрацій Закарпатської області, консули та інші.

Захід, крім вшанування праці вівчарів, присвятили і бійцям з Рахівщини – учасникам антитерористичної операції. Якраз напередодні свята для них прибули заохочувальні відзнаки начальника Генштабу - Головнокомандувача ЗСУ. З цього приводу Геннадій Москаль та т.в.о. військового комісара Рахівського райвійськкомату майор Сергій Тимощук вручили нагрудні знаки «Учасник АТО» 21-му демобілізованому військовослужбовцю. Одну із нагород довелось, на жаль, вручати посмертно.

Також керівник краю нагородив почесними грамотами та цінними подарунками мешканців Рахівщини, які зробили вагомий внесок у розвиток району.

З найкращими побажанням та привітаннями з нагоди свята до учасників заходу звернулися співорганізатори фестивалю-ярмарку, голова районної державної адміністрації Павло Басараба і голова районної ради Михайло Фірка.

Символом ,,Гуцульської бриндзі” є полонинська ватра, яку щоразу, коли вівчарі повертаються з полонин запалюють на фестивалі. Не виключенням був і цьогорічний фестиваль, на якому, не зважаючи на дощову погоду, ватра горіла до небес.

Після закінчення офіційної частини відбувся огляд експозицій виставок населених пунктів, які змагалися в кількох номінаціях.

Продовженням свята стала концертно-розважальна програма, за участі колективів художньої самодіяльності Рахівщини, танцювального колективу української діаспори з Румунії, соліста Івана Пилипця, гумориста Ігоря Іванківа, Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю ,,Гуцулія”, заслужених артистів України Галини Григорчак-Одринської і Олександра Садварій, Дуету ,,Писанка”, народної артистки України Лілії Сандулеси, рок-гурту з Мукачева ”Рокаш” та гурту ,Блек старс”.

Остання зміна сторінки: 07-09-2015 13:30