Щиро вітаємо всіх із традиційним вересневим святом – Днем знань!

first_september1Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного із нас: і для первачків, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

Початок нового навчального року, завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Найщиріші слова подяки – вчителям та викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Нехай цьогорічний першовересень несе добрий настрій та мир у кожну школу, у кожну родину.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                      Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 31-08-2015 16:51