У Квасах відкрили оновлене відділення поштового зв’язку ,,Укрпошти”

26 серпня у с. Кваси відбулося урочисте відкриття відремонтованого відділення поштового зв’язку. Спільне рішення про відкриття оновленого закладу зв’язку прийняли керівники Квасівської сільської ради та санаторію ,,Гірська Тиса” Василь Діміч і Микола Кірпа.

Санаторій, власне профінансував виконання ремонтних робіт. Таке рішення обумовлювалося реальною потребою для мешканців туристичного села.

На важливий для села захід приїхало чимало гостей, серед яких голова райдержадміністрації Павло Басараба, голова районної ради Михайло Фірка, в.о. директора Закарпатської дирекції ,,Укрпошти” Василь Сичевський, директор санаторію ,,Гірська Тиса” Микола Кірпа, які урочисто перерізали стрічку.

Спільною грамотою районних держадміністрації та ради і подякою Квасівської сільської ради, за особистий внесок у соціально-економічний розвиток села Кваси нагородили директора санаторію ,,Гірська Тиса” Миколу Кірпа.

В оновленому відділенні ,,Кваси”, крім продажу газет та журналів, мешканці та гості зможуть скористатися всіма необхідними послугами, що надає Укрпошта: переслати письмову кореспонденцію, перекази, відправлення з оголошеною цінністю, отримати пенсію чи грошові допомоги, оформити передплату, а також здійснити оплату за комунальні послуги.

Остання зміна сторінки: 27-08-2015 15:00