На нараді в РДА обговорили роботу лісової галузі та організацію фестивалю-ярмарку „Гуцульська бринзя”

25 серпня, під керівництвом голови райдержадміністрації Павла Басараби відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб,  держлісгоспів, Карпатського біосферного заповідника, лісозаготівельних підприємств, голів сільських, селищних та міської рад. Участь у нараді також взяв голова районної ради Михайло Фірка.

IMG_7195На порядку денному розглянули ряд питань, серед яких про підсумки роботи лісової галузі за січень-червень 2015 року та про організацію фестивалю-ярмарку „Гуцульська бринзя”.

За підсумками роботи лісової галузі відмічено ряд позитивних тенденцій, зокрема: ріст обсягів лісозаготівель; ріст обсягів реалізації лісо продукції, як на внутрішній ринок, так і на експорт; збільшення чистого прибутку, а отже і рентабельності лісогосподарських підприємств; ріст середньомісячної заробітної плати працівників; збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів та єдиного соціального внеску, проінформувала присутніх заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Галина Долженко.

У той же час, відмічено ряд негативних тенденцій, а саме: висока вартість паливних дров,  незважаючи на ріст обсягів лісозаготівель - зменшення чисельності працюючих у лісокористувачів, які заготовляють деревину на території лісгоспів та сплачують податки до районного бюджету, наявність самовільних рубок.

По даному питання голова РДА дав відповідні доручення для покращення ситуації.

Не менш важливе питання – проведення в місті Рахів фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бринзя”.

Наразі, проходить підготовка до свята. Цьогоріч, фестиваль проводитиметься у форматі допомоги учасникам АТО. Заплановано провести благодійний ярмарок, а всі виручені кошти витратити на потреби військових.

Остання зміна сторінки: 27-08-2015 10:57