Відбувся виїзний прийом громадян головою РДА

Під час особистого виїзного прийому громадян, який відбувся 25 серпня в селі Кваси, голова районної державної адміністрації Павло Басараба вислухав від мешканців ряд звернень.

Традиційно більшість питань, порушених у зверненнях мешканців району, стосувалися фінансової допомоги, а саме виділення матеріальної допомоги, допомоги у лікуванні, фінансування друку книги місцевої мешканки та ін.

Окрім цього, завідувач дошкільного навчального закладу попросила допомогти полагодити стару каналізаційну систему та побутову техніку, без якої неможливе нормальне функціонування закладу. Ще одне питання стосувалося відкриття додаткової групи. Наразі, понад 20 дошкільнят не зможуть стати вихованцями дитячого закладу цьогоріч.

Крім цього, піднімалося питання надання селу дільничного інспектора, який би перебував у населеному пункті – постійно. Це питання є актуальним, оскільки село курортне.

По кожному з питань головою адміністрації надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та служб району. Питання перебувають під особистим контролем керівника.

Остання зміна сторінки: 26-08-2015 18:00