На Закарпатті відкрили перший в Україні «Європейський табір - 2015»

9756311_n1Цими днями заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Петік урочисто відкрив перший в Україні інноваційний проект для підлітків «Європейський табір - 2015». На урочистостях також були присутні представники дипломатичних установ, керівництво Мукачівського району, регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Олег Григор'єв та начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ерфан.

Табір проходить у туристично-оздоровчій базі «Водограй» - у мальовничому куточку Мукачівського району, смт. Чинадієво.

Учасники табору - 80 дітей-переселенців з Донбасу та 20 учасників міжнародних проектів «Джерела толерантності» та тренінгу «Будуємо мости замість стін» віком від 12 до 17 років, вперше зможуть познайомитися з європейськими цінностями, історією, культурою та традиціями, географією, релігіями, мовами, економічними та суспільно-політичними процесам інших країн, обговорюватимуть проблеми та шляхи їх вирішення в українському суспільстві.

- Я впевнений, що усі діти, які побувають тут, отримають багато нових знань, навичок та поринуть у світ без війни, - каже заступник голови Закарпаття Олександр Петік. - Важливе місце в програмі, що підготовлена для діточок відведено проектній роботі, тренінгам, конкурсам, дискусіям на найактуальніші теми. У таборі можна освоїти інші мови, дізнатися багато чого цікавого з історії Європи та міжнародної політики. Вкладаючи уже сьогодні в гармонійний розвиток, здоров'я та талановитих дітей, ми закладаємо міцне майбутнє.

Метою проекту є формування чітких навичок поведінки дітей та підлітків на засадах концепції європейського виміру, яка полягає у впровадженні міжнародних стандартів, освіти та основ спільних культурних цінностей на базі європейських традицій; формуванні навичок толерантної поведінки, поваги до відмінностей, дотриманні прав людини та фундаментальних свобод; співробітництві, розвитку можливостей жити в оновленому демократичному соціумі.

Табір, що покликаний виховати в майбутньому розвинуту, толерантну та проєвропейську молодь, триватиме до 30 серпня.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 23-08-2015 15:00