У Рахові підняли Державний Прапор України

23 серпня у місті Рахів пройшли районні урочисті збори з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів установ, організацій, служб району та громадськості.

Урочистості розпочали з підняття Державного Прапора України. Честь підняти прапор надали учасникам АТО Роману Грапенюку і Михайлу Ардилан.

З найбільшими національними святами всіх присутніх привітали голова райдержадміністрації Павло Басараба, голова районної ради Михайло Фірка і голова міської ради Ярослав Думин.

,,Цього року відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України співпало з періодом, коли на сході нашої держави тривають бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників, українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина”, - у своєму виступі зазначив голова РДА Павло Басараба.

Від імені мешканці всієї Рахівщини, очільник району висловив вдячність всім військовослужбовцям за те, що виконують свій обов’язок та боронять нашу державу від окупантів.

Всі присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих, і військових, і мирних жителів, які загинули на сході країни.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, воїнам визволителям і добровольцям, а також до пам’ятних знаків полеглих у боях рахів’ян: Олексія Калинюка, Михайла Марфіча і Василя Мартинюка.

Очільники району з нагоди свята, за високий професіоналізм, мужність, героїзм, незламність духу та вагомий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності України нагородили цінними подарунками та Почесними грамотами райдержадміністрації та райради  військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в східних регіонах України: Ігоря Кальбу, Володимира Катеринюка та Ігоря Барон.

Окрім того, за активну волонтерську діяльність, допомогу українській армії, пораненим бійцям та родинам учасників АТО, грамотою нагородили волонтера Сніжану Тулик.

По завершенні урочистих зборів відбувся флеш-моб, який організували учні Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Рахів та святковий концерт, підготовлений ансамблем ,,Лісоруб”.

Остання зміна сторінки: 23-08-2015 15:20