Веломарафон ,,Стежками опришків” стартував сьогодні у парку ,,Буркут” в місті Рахів

Підтримати велоспортсменів прийшли перші керівники району та міста Павло Барасаба, Михайло Фірка і Ярослав Думин.

,,Про користь велосипеда написано чимало книг і статей, адже ми живемо з вами в той час, коли здоровим і спортивним бути не просто корисно, а й модно. Мені приємно бачити, що на Рахівщині відроджують спортивні традиції, до яких долучилося стільки різних та цікавих людей. Тож вітаю всіх із новим стартом веломарафону ,,Стежками опришків” цьогоріч, а учасникам бажаю не тільки перемоги, а й цікавих та приємних вражень", - з такими словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Павло Басараба.

Веломарафон ,,Стежками опришків” - це аматорські змагання, метою яких є пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, розвиток велосипедного спорту в м. Рахів та Рахівському районі.

Остання зміна сторінки: 23-08-2015 13:28