Від щирого серця вітаємо із Днем Державного Прапора та 24-ю річницею незалежності України!

1408689223_24_08_5Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас.

Майже тисячу років українці прагнули жити вільно та сповідувати свої традиції на рідній землі.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.

Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє.

Дорогі мешканці Рахівщини, бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                  Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                  Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 23-08-2015 10:10