Шановні виборці!

indexДля забезпечення реалізації виборчих прав громадян та підготовки достовірних списків виборців, просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за адресою м. Рахів, вул. Миру, 1, кабінет № 25 (ІІ поверх), тел. (03132) 2-56-41.

Також кожен громадянин України тепер може отримувати інформацію за допомогою офіційного сайту Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Для цього необхідно зайти на сайт Державного реєстру виборців у розділ ,,Особистий кабінет виборця” та пройти нескладний процес реєстрації. Для реєстрації необхідно вказати адресу  електронної пошти, яка буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему. Також обов’язково необхідно заповнити поля відмічені зірочкою. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Отримавши доступ до свого персонального кабінету виборця, Ви маєте змогу робити запити. Відповідь на запити надсилаються на електронну скриньку, з якої був зареєстрований кабінет.

Дана інформація буде корисною для виборців: які голосуватимуть уперше (досягли 18-річчя); колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, які прибули із закордону і знялися з обліку в МЗС; які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Не залишайте перевірку своїх даних на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз!

Ви не витратите багато часу й будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить вам скористатися своїм виборчим правом.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Остання зміна сторінки: 21-08-2015 17:47