Москаль: «Ще не вистачало того, щоб замість сигарет через Закарпаття в ЄС пішов бурштин»

burshtynКерівник області Геннадій Москаль прокоментував затримання словацькими митниками крупної партії бурштину, що прямував з України в ЄС:
- Щодо крупної партії бурштину на українсько-словацькому кордоні. Затримання відбулося ще з суботи на неділю. Водій – мешканець Ужгорода на автомобілі зі словацькими номерами постійно перетинав тут кордон. Для мене цілком зрозуміло, що українські митники пропустили контрабанду не випадково, а цілеспрямовано – 130 кілограмів не помітити під час огляду неможливо. Тобто була домовленість.
За попередньою інформацією, брат водія колись працював на митниці, зараз ці речі уточнюються. Зміна, яка пропустила 22 коробки з дорогоцінним каменем, відома. Я доручив керівництву Закарпатської митниці провести службове розслідування й зробити жорсткі висновки щодо тих, хто пропустив контрабанду. Ще не вистачало того, щоб замість сигарет через Закарпаття в ЄС пішов бурштин.

Остання зміна сторінки: 11-08-2015 14:11