Закарпаття міцно утримує передостаннє місце в Україні по мобілізації

information_items_443093На сьогодні Закарпатська область виконала план 6-ї хвилі мобілізації на   27 відсотків. Це передостанній показник по Україні, нижче тільки   Івано-Франківська область — 25 відсотків. У розрізі окремих   територіальних одиниць найгірше справи на Воловеччині (4%),   Виноградівщині (10%) та Тячівщині (13%). Найкращі в м.Берегово — 88%   (при тому, що попередню, 5-ту хвилю мобілізації, це місто виконало з  найменшим по області показником), Перечинському (65%) та   Великоберезнянському районах (50%). Щодо міст обласного значення, то   Ужгород виконав план із мобілізації на 35%, Мукачево — на 38%, Хуст — на   17%, Чоп — на 27%.  — Головні причини таких низьких показників дві, — коментує наведені   цифри керівник області Геннадій Москаль.
— Перша — безвладдя в районах,   друга — наближення місцевих виборів, через які сільські, селищні та   міські голови не хочуть займатися мобілізацією, щоб не налаштувати проти   себе електорат. Першу причину ми фактично усунули — в більшості районів   призначені голови РДА. А щодо другої, то найближчим часом я особисто   зустрічатимуся з сільськими головами по окремих районах і нагадаю їм, що   вибори виборами, але за саботаж мобілізації передбачена   відповідальність. Більшу частину Конституції складають права громадян   України, там є всього кілька обов’язків. Один із них — це захист   Батьківщини.

Остання зміна сторінки: 11-08-2015 14:05