70 дітей Закарпаття за обласні кошти оздоровиться на Рахівщині

78У понеділок, 10 серпня розпочав свою роботу оздоровчий табір, де за кошти обласного бюджету оздоровляться діти пільгових категорій. Це перша частина діток, які з допомогою бюджету цього року відновлять своє здоров"я в закладах оздоровчого типу нашої області.

"Серед дітей є і діти загиблих учасників АТО, і діти-сироти. Завдяки процедурі державних закупівель та виділеним коштам із бюджету в області реалізується програма оздоровлення дітей. Через тиждень за кошти програми управління молоді та спорту ОДА оздоровить ще 152 дитини області", - зазначив начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.

Нагадаємо, кілька днів тому управління молоді та спорту ОДА інформувало про те, що станом на 1 серпня поточного року 25 тисяч дітей пільгових категорій оздоровлено на Закарпатті , 230 - дітей військових, які загинули в зоні АТО. Сума витрачених коштів на оздоровлення - 7,8 млн гривень.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 11-08-2015 13:45