Ветеранам вручили медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників»

Глава держави Петро Порошенко 28 жовтня 2014 року підписав Указ про офіційне встановлення відзнаки – медаль ,,70 років визволення України від фашистських загарбників”.

У зв’язку з цим, 4 серпня в залі нарад райдержадміністрації та районної ради відбулося урочисте вручення ювілейних медалей з відповідними іменними посвідченнями ветеранам ІІ світової війни, які проживають в Рахівському районі. Загалом, відзнаки присвоєно 34 учасника війни, але за станом здоров’я, особисто знайшли можливість їх отримати – четверо, а саме: Михайло Андрейко, Галина Кошан, Ярослав Олейник та Остап Пристаюк.

Зі словами глибокої вдячності та поваги до ветеранів звернулися в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Турок і голова районної ради Михайло Фірка та побажали їм здоров’я і ще багато років щасливого життя.

Ветеранам, які за станом здоров’я не змогли взяти участь у заході, медалі будуть вручені за місцем їх проживання.

Остання зміна сторінки: 04-08-2015 13:45