Веломарафон ,,Стежками опришків” пройде на Рахівщині

Вже незабаром, 23 серпня у Рахівському районі стартує веломарафон ,,Стежками Опришків 2015”.

З цього приводу, вчора, 30 липня при в.о. голови райдержадміністрації Віктору Туроку і голові районної ради Михайлу Фірка відбулася нарада по підготовці проведення заходу.

Веломарафон ,,Стежками опришків” - це аматорські змагання, метою яких є пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, розвиток велосипедного спорту в м. Рахів та Рахівському районі.

Велоперегони будуть проводитися у категоріях: Hardcore open, Hardcore 35+, Lite чоловіки, Lite чоловіки 35+, Lite жінки, Lite жінки 35+. Траса ,,Hardcore” - це маршрут протяжністю 78 км. з сумарним набором висот 2950 м. Траса “Lite” - маршрут протяжністю 47 км. з сумарним набором висот 1600 м., що проходить територією Рахівського району по асфальтованим, грунтовим та брукованим дорогам різної якості.

Старт на території амфітеатру ,,Буркут”.

Додаткова інформація за посиланнями:

Остання зміна сторінки: 31-07-2015 10:29