Рахів’яни сплатили понад 4291,3 тис. грн. військового збору

699cВійськовий збір в Україні запроваджено із 3 серпня 2014 року. Впродовж серпня-грудня минулого року платники району спрямували на допомогу українській армії 1825,9 тис.грн. військового збору.

З початку поточного року суб’єктами господарювання району перераховано до Державного бюджету 2 465 ,4тис.грн. військового збору, з них за червень – 597,1 тис. грн.

Нагадаємо, що згідно п.п.1.1 п.161 підрозділу 10 Розділу ХХ Кодексу платниками збору є особи, визначені п.162.1 ст. 162 Кодексу , а саме фізична особа – резидент (нерезидент) , яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Об’єктом  оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст.163 Кодексу (п.п.1.2 п.161  підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу).

Для резидента – це загальний місячний дохід (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання) ( ст.163 Кодексу).

Відповідно до п.п.1.6 п.161 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу платники збору зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені ст.176 Кодексу.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 30-07-2015 08:32