Пілотні проекти у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

10Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 669-р «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, та з метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов для їх отримання, наказами Міністерства юстиції України від 09.07.2015 року № 1187/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 липня 2015 року за № 812/27257, від 13.07.2015 року № 1215/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 липня 2015 року за № 829/27274 у місті Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет.

Зазначеним наказом затверджено перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану – учасників пілотного проекту, Порядок роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», Порядок розгляду відділами державної реєстрації актів цивільного стану – учасниками пілотного проекту заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, поданих через мережу Інтернет.

Порядок роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», розроблений відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронний цифровий підпис», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», визначає механізм подання фізичними особами до відділів державної реєстрації актів цивільного стану заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з накладенням електронних цифрових підписів або звернень щодо формування таких заяв через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Порядок розгляду відділами державної реєстрації актів цивільного стану – учасниками пілотного проекту заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, поданих через мережу Інтернет регламентує дії працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану – учасників пілотного проекту при розгляді заяв фізичних осіб у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з накладенням електронних цифрових підписів або звернень щодо формування таких заяв, поданих через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Районне управління юстиції

Остання зміна сторінки: 29-07-2015 09:59