Начальник управління молоді та спорту ОДА взяв участь у програмі «Спорт тайм» на обласному державному телеканалі «Тиса-1»

unnamedДенис Ман відповідав на найактуальніші питання, серед яких і проведення на Закарпатті масштабних всеукраїнських змагань. Наш край, дійсно, підтверджує реноме спортивного центру України, а управління, в свою чергу, робить все можливе аби такий кредит довіри був у нас і надалі.
На території Закарпаття припадає відразу кілька важливих спортивних заходів, зокрема Чемпіонат України з художньої гімнастики, матчі за участі збірної України у рамках Чемпіонату Європи з регбілігу, Чемпіонат України з велоспорту та Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.
Денис Ман з приводу такої великої кількості спортивних подій всеукраїнського значення зазначає: ""Ми маємо сьогодні людей, які вболівають за спорт, які готові працювати на розвиток спорту. А головне, маємо бажання стверджувати й визначити Закарпаття як спортивний центр. В нас дуже велика спортивна громадськість і дуже багато фахівців. Якщо голова Федерації чи директор якоїсь нашої підвідомчої установи бере на себе організаційну частину з проведення змагань, то вони завжди проходять на вищому рівні. Принаймні, з часу, поки існує управління молоді та спорту, тобто з березня, ні одні змагання не були провалені і всі проходили на належному рівні. Я думаю, ті які стоять у нас зараз у плані, вищеперераховані, це тільки невелика частина спортивних заходів, які прийматиме Закарпаття, бо їх зараз досить багато. Пройдуть вони, теж, на високому рівні. Чи складно управлінню? Для цього воно й функціонує, аби працювати. Я гадаю, що ми маємо пишатися тим, що на долю Закарпаття зараз припадає така велика кількість змагань. Частина з них перенесені з АР Крим, ще частка - зі східних областей.
До прикладу, Чемпіонат України з велоспорту з точки в точку в нашому краї проводитиметься вперше. У нас є кваліфікований фахівець Віктор Мельник - тренер, який переїхав з Донецька. Він, дійсно, докладає великих зусиль і ми пишаємося його роботою з закарпатськими дітьми. Чемпіонат України з велоспорту - це не тільки іміджевий захід, це й захід із метою популяризації цього виду спорту.
Поєдинки Чемпіонату Європи для усієї області є достатньо важливими та престижними. Пропозиція провести такі матчі саме в Ужгороді надійшла до нас ще на початку весни, зважаючи на те, що на Закарпатті цей вид спорту досить високо стоїть.
Що стосується художньої гімнастики, то ці змагання для нас не вперше вже приймати. І гімнастична спільнота України вже полюбила Закарпаття. Для нас це честь.
Те саме, стосується спортивного орієнтування. Історично так склалося, що Закарпатська область, а зокрема Ужгород приймає такі змагання вже десятки років. Перші змагання з цього виду спорту в СРСР, приймало саме Закарпаття. Тому, труднощів, я гадаю, не повинно бути. Репетиції таких заходів пройшло дуже багато".
На запитання чи прихильний новий очільник краю Генадій Москаль до спорту, Денис Ман дав таку відповідь: "З новим губернатором у робочому режимі ми бачились 4 рази. Тричі теми наших розмов стосувались спорту, одна - оздоровлення населення. І в жодного випадку я не почув відмови. По-перше, в увазі до даного напрямку діяльності, а по-друге, до відмов у питанні, яке було озвучено.
Найближчим часом, також, очікується зустріч керівництва з потенційними олімпійцями. Голова ОДА Генадій Москаль висловив цілковиту підтримку щодо такої ідеї.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 29-07-2015 09:55