Кабмін виділить 2 млрд грн дотації для стабілізації місцевих бюджетів, – Яресько

55b74a7c8287b-dezМісцеві бюджети, які не отримали початкового позитивного ефекту від бюджетної децентралізації, отримають стабілізаційну дотацію на загальну суму 2 млрд грн.
Про це міністр фінансів України Наталія Яресько повідомила на колегії в міністерстві, інформує Інтерфакс-Україна.
За словами міністра, аналіз результатів виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2015 року показав, що вплив реформи на бюджети виявилося очікуваним.
"Як і планувалося, економічно активні громади отримали визнання своїх зусиль, оскільки більшість доходів залишилося в місцевих бюджетах. Переважно це міста обласного значення", – сказала Яресько.
Голова Мінфіну підкреслила, що увага міністерства зараз спрямована на решту громад, переважно сільським районним, які отримали від реформи стрес. Таких по Україні 51 районний бюджет.
"Допомога таким бюджетам буде надана через стабілізаційну дотацію розміром 2 млрд грн. Порядок та умови розробляються", – сказала Яресько.

Остання зміна сторінки: 29-07-2015 09:49