До відома сільськогосподарських товаровиробників!

1192515604_4_3На виконання  Рішення  Закарпатської обласної ради від 03.02.2014 року № 895 «Про внесення змін у Програму розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки»  та з метою підтримки розвитку молокопереробки, облдержадміністрацією від 07 липня 2015 року затверджено ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету виділених згідно„Програми розвитку та підтримки тваринництва,  птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки” у 2015 році для часткового відшкодування вартості виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва (реконструкції) молокопереробного заводу (цеху)”.

Виплата доплат здійснюється сільськогосподарським товаровиробникам, юридичним особам для часткового відшкодування вартості виготовлення проектно – кошторисної документації для будівництва (реконструкції) молокопереробного заводу (цеху).

Для отримання вищезгаданих доплат сільськогосподарські товаровиробники, юридичні особи подають департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації заявку та наступні документи:

• копію договору на виготовленняпроектно-кошторисної документації для  будівництва (реконструкції) молокопереробного заводу (цеху);
  • копію позитивного висновку комплексної державної експертизи проекту;
  • копію акту приймання-передачі проектно – кошторисної документації;
  • копію акту виконаних робіт, що підтверджує вартість виготовленої проектно-кошторисної документації для будівництва        (реконструкції) молокопереробного заводу (цеху);
  • копію платіжного доручення про сплату за виготовлену проектно- кошторисну документацію для будівництва (реконструкції) молокопереробного заводу (цеху) з відміткою банку, або документ, який засвідчує оплату (квитанція або касовий ордер);
  • адресу та повні банківські реквізити (МФО, номер розрахункового рахунку, ідентифікаційний код).

Остання зміна сторінки: 27-07-2015 14:38