За останні дві доби на Закарпатті закриті вісім нелегальних ігрових залів

x159x299Протягом минулої доби спроб контрабанди крупних партій тютюнових виробів чи переправлення нелегалів через «зеленку» та контрольно-пропускні пункти на Закарпатті не зафіксовано. На кордоні складено всього три протоколи про незначні адміністративні порушення. Проводяться оперативно-розшукові заходи з виявлення нових нелегальних оптових баз, де можуть зберігатися призначені для контрабанди сигарети.
Силовики продовжують відпрацьовувати область на предмет виявлення незаконного ігрового бізнесу. Учора (25.07) увечері в Ужгороді по вул.Грушевського на першому поверсі багатоповерхівки міліція закрила нелегальний ігровий зал із дев’ятьма спеціально обладнаними комп’ютерами, за якими в азартні ігри грали троє ужгородців.
Загалом за останні дві доби по області закрито вісім підпільних залів ігрових залів – два в Ужгороді, три в Мукачеві і по один у Сваляві, Перечині та с.Білки Іршавського району.

Остання зміна сторінки: 27-07-2015 11:35