![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
7 липня голова райдержадміністрації Віктор Медвідь привітав працівників Карпатського біосферного заповідника із професійним святом - Днем працівника природно-заповідної справи.
,,Як відомо, успіх установи залежить від її працівників. І саме завдяки Вашій наполегливій праці населення значної частини Європи отримує чисте повітря та прісну воду, - зазначив Віктор Медвідь.” – Бажаю вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і нехай доля допомагає Вам у благородній і подвижницькій справі збереження природи і піднесення Української держави.
Найкращі, серед працівників біосферного заповідника були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
Остання зміна сторінки: 08-07-2015 18:36