Підсумкова виставка ,,Стежками Бокшая” відбулася на Рахівщині

Художники з Києва, Косова, Рівного, Ужгорода, Рахова, протягом минулого тижня прийняли участь у пленері ,,Стежками Бокшая”, що відбувся на Рахівщині.

Провели захід за сприяння Міністерства культури України та рахівських меценатів.

Чудовим завершенням пленеру стала підсумкова виставка, яку відкрила помічник Міністра культури України Світлана Яценко. Всі бажаючі прихильники та поціновувачі образотворчого мистецтва з 19 по 21 червня, мали можливість долучитися до ,,високого” та побачити чудові роботи учасників мистецького заходу, членів Національної спілки художників України, а саме: Олександра Яценко, Леоніда Павленко, Лариси Пуханової, Ганна Примакова, Олександр Ольхов, Тетяна Красна, Анатолій Томенко та інших.

Відвідали виставку і заступник голови РДА Віктор Турок, міський голова Ярослав Думин та начальник відділу культури РДА Володимир Шепета. Вони подякували всім, хто долучився до організації пленеру та створили комфортні умови для того, щоб художники могли творити.

Від імені майстрів пензля, слово мали заслужений художник України Олександр Ольхов з Києва та місцевий художник Микола Тушер.

Довідково. Йосип Йосипович Бокшай – член Національної Спілки художників, заслужений діяч мистецтв, народний художник України, фундатор Ужгородської художньої школи, який народився у одному з наймальовничіших населених пунктів Рахівщини – у Кобилецькій Поляні.

Остання зміна сторінки: 22-06-2015 09:14