![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Вітаю своїх колег, тих, разом з якими маю честь і можливість працювати для України – державних службовців. У день професійного свята висловлюю свою повагу професіоналам, які, незважаючи на всі труднощі в системі державного управління, демонструють кращі якості – фаховість і готовність служити країні, а значить – людям. Бажаю здоров'я, сил і терпіння, натхнення працювати над самовдосконаленням, бути готовими до змін, до викликів сьогодення. Живемо і працюємо в складний час, і саме держслужбовці зараз є на передовій реформ, а також – першими, хто має реагувати на проблеми і запити людей та вирішувати їх. Тож нехай у вас завжди будуть можливості найякісніше здійснювати свою службу, снага змінювати державу на краще, й розуміння для чого і для кого працюєте, бажання навчатися, щирість і відкритість. Добробуту вам у родинах та заслуженої поваги від людей!
Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль
Остання зміна сторінки: 23-06-2015 18:47