![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
З метою обміну досвідом та ознайомлення з роботою управління освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації учасники VI управлінської школи «Закарпаття-2015» минулого тижня відвідали Лазещинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст.
У святково прибраній актовій залі гостей під бурхливі оплески урочисто вітали директор школи Світлана Пранничук, вчителі та учні, одягнуті у вишиванки.
Як завжди, звуками трембіт та в’язанкою гуцульських коломийок учасників зустрів зразковий учнівський оркестр народних гуцульських інструментів «Трембіта».
Зі словами вітання та вдячності учнівському та педагогічному колективу за збереження народних і національних традицій, патріотичного духу звернулися начальник управління освіти, молоді та спорту Оксана Севч, голова асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» Ярослав Турянський, директор ліцею № 2 м. Дніпродзержинська Сбоєва Людмила, директор ЗОШ № 309 Ольга Тимошенко, директор НВК № 2-гімназії м. Летичів Тетяна Жорницька.
На завершення зустрічі учні та вчителі Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ст. провели флеш-моб – «Едельвейс».
Після Лазещинської школи, учасників VI літньої управлінської школи «Закарпаття -2015» гостинно приймав директор екологічної школи філії Закарпатського екологічно-натуралістичного центру в присілку Студений Іван Бунтушак, який розповів про історію будівлі початкової школи, роботу екологічного центру.
Гості відвідали гуцульську світлицю та ознайомилися з роботою еколого-натуралістичних гуртків.
Захоплені красою Карпатський гір, гостинністю господарів, відродженням та підтримкою старовинних гуцульських традицій, гості з найприємнішими враженнями повернулися до м. Рахів, де у приміщенні туристичної бази «Тиса» продовжили роботу на заняттях з ІКТ «Хмарні технології в освіті».
Остання зміна сторінки: 22-06-2015 08:49