Олену Вайнагій призначено керівником апарату Рахівської райдержадміністрації

З 18 червня, розпорядженням голови райдержадміністрації Олену Миколаївну Вайнагій призначено керівником апарату Рахівської районної державної адміністрації.

У 2001 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю „Економіка підприємства” та здобула кваліфікацію економіста.IMG_6600У 2013 році закінчила Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника за спеціальністю ,,Соціальна педагогіка”, кваліфікація – соціальна педагогіка, викладач соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації.

Свою трудову діяльність розпочала у 1998 році на посаді бухгалтера дочірнього підприємства ,,Вудмейкер-Рахів”.

З квітня 2000 року – на державній службі: спочатку обіймала посаду консультанта І категорії Рахівського районного управління юстиції, потім директора Рахівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де працювала по теперішній час.

Остання зміна сторінки: 19-06-2015 19:57