Всеукраїнський форум з ІКТ «Закарпаття-2015» зібрав освітян-управлінців у Рахові

Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», за сприяння департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, ЗІППО та управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА, спільно із програмою «Партнерство в навчанні» компанії Майкрософт, національним проектом «Хмарні сервіси в освіті», свою вже традиційну VІ літню управлінську школу вирішила провести на Закарпатті.

Саме тому, 16 червня Рахівщина вітала гостей із всієї України на відкритті VІ літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій «Закарпатя-2015».

Щоб обговорити проблему хмарних технологій  в освіті, в Рахів з’їхалися 83 члени асоціації керівників закладів освіти ВГУ з Києва, Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Хмельницька, Краматорська, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської, Сумської та інших областей України.

Зі сцени великого залу райдержадміністрації до присутніх із вітальним словом та побажаннями плідної роботи й активного відпочинку на високогірній Рахівщині звернулися: заступник голови Рахівської РДА Віктор Турок, головний спеціаліст відділу інформаційних технологій департаменту загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України Богдан Кудренко, завідувач відділу інноваційних та інформаційних технологій Інституту стратегії ро звитку освіти МОНУ  Наталія Гущина, відповідальний секретар ВГУ, вчитель-новатор, керівник проекту «Хмарні технології в освіті», директор Летичівської НВК № 2-гімназії  Тетяна Жорницька.

Ярослав Турянський, президент асоціації ВГУ, подякував за теплий прийом та сприяння у організації форуму департаменту освіти і науки, Закарпатському ІППО, керівництву району та управлінню освіти, нагородивши їх подяками, а начальнику управління освіти, молоді та спорту РДА Оксані Севч, вручив унікальну медаль асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України».

У своєму виступі, Оксана Іванівна розповіла про пріоритетні напрямки роботи та досягнення освітньої галузі Рахівщини, а в. о. завідуача РМК Наталія Капустяк - про ХVІІІ Зліт обдарованої молоді Гуцульщини, який відбувся у районі нещодавно.

На гарний настрій та запал у роботі учасників налаштували гуртківці та творчі колективи РБДЮТ та РЦНТТ, представивши запальний та заворожуючий колорит гуцульських мелодій і танців, патріотичний дух у піснях, віршах, вокально-хореографічних композиціях, образність, талант та креативність представленого образотворчого мистецтва, вишивки, початкового технічного моделювання, різьбярства та коренепластики.

А нагородою від гостей юним талантам та їх керівникам, були щирі нестихаючі оплески, відгуки та побажання миру, здоров’я та творчої наснаги.

Тетяна Федосенко, методист РМК

Остання зміна сторінки: 19-06-2015 19:04