Проект «СТАЛО»

ekonomika-proon-i-gef-obedi_44160_p1Відповідно до резолюції голови облдержадміністрації департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації доводить до відома та відповідного реагування лист ТОВ «Комунікаційний хаб «Економіка» № 70 від 04.06.2015 року.

ТОВ «Комунікаційний хаб «Економіка», яке у партнерстві із Громадською організацією «Комунікації для змін», за підтримки Програми розвитку ООН та глобального економічного фонду, реалізує проект «СТАЛО», що являє собою національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу.

Головною метою проекту «СТАЛО» є заохочення осіб, які ведуть власний бізнес та  дотримуються принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та зміни на краще якості життя.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн. грн. на рік.

Заявки на учаcть у конкурсі приймаються до 30 червня поточного року. Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті проекту.

Переможців конкурсу та переможців у спеціальних номінаціях буде  нагороджено на урочистій церемонії. Призи від проекту «СТАЛО» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС БІЗ Н Е С-РІ Ш Е Н Ь ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СЕРЕД МСБ

Остання зміна сторінки: 19-06-2015 19:05